| DemonHunter a întrebat:

Am facut rost de un proiector si vreau sa imi amenajez un homecinema intr-o camera si vreau sa stiu daca un ecran special pentru proiector face o diferenta majora sau pot sa proiectez pe perete.
Precizez ca zona peretelui unde este proiectata imaginea va fi vopsita in alb cu putin gri (asa am inteles ca e cea mai buna nuanta).
Se merita sa dau 200-400 pe un ecran de proiectie?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In primul rand expresia "Se merita" este gresita. Se zice doar "merita". Apoi, daca tu stii sa scoti nuanta buna, nu merita. Pentru ce sa dai banii? Mai este posibilitatea sa mergi la un magazin specializat cu vopsele unde multe au dispozitiv de scoaterea nuantei necesare si o fac gratuit. Uite si explicatii aici: http://electrozona.ro/cea-mai-buna-culoare/

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdrianDanezu69 a răspuns:

Nu e mare diferenta

| TheNuttyTV05 a răspuns:

E o diferenta mica, oricum merita,