| gossipro a întrebat:

Am o intrebare: in luna mai imi amenajez camera si vreau sa imi fac un desen cu Yin si Yang pe perete. Imi puteti spune unde sa il pun?

Răspuns Câştigător
| ianacristian a răspuns:

Pe perete opus ferestrei, depinde cit de mare il desenezi.deasupra patului e indicata o piramida, datorita efectului benefic.intra pe www.ianacristian.webgarden.ro,sa vezia colo amenajri. poate ai nevoie.

8 răspunsuri:
| kanajambe a răspuns:

Pe peretele unei ai patul, canapeaua, deasupra lor (in locul unde ai putea avea un tablou)cu conditia sa nu mai ai nimic pe partea de sus a peretelui :*

| kitty_9527 a răspuns:

In niciun caz in fata unei ferestre sau a unei oglinzi, ci intr-un loc linistit, lipsit de valvataie zilnica(te-as sfatiu in fata patului)

| yumeee a răspuns:

Mulţi ar opta pentru "deasupra patului" dar, depinde de cum îţi pui patul, eu de ex mi l-aş pune pe peretele vis-a-vis de pat să îl văd dimineaţa când mă trezesc.

| Skeletonized a răspuns:

Depinde cum arata camera... pe ce perete ai fereastra sau usa...cred ca tu trebuie sa iei aceasta decizie, doar tu poti decide cum vrei sa arate camera ta :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate. pe perete?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe peretele din fata patului. Prima privire pe care o ai dimineata sa fie acel desen laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu-l pui pe perete ci pe usile unui dresing
Cand usile sunt inchise sa se vada imbinarea dintre negru si alb.
Pentru mai multe ideei incearca http://www.mobila-constanta.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cap