| prizonierulnegru a întrebat:

Am gasit in gradina mea un soim si il hranesc dar nu mananca nimic din carnea pe care i-am dat-o si sta flamand de 3 zile, cu ce sa-l hranesc?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Maruntesti carnea si i-o bagi cu degetul in cioc, i-o bagi cu degetul pe gat; asa se hranesc puii de pasari rapitoare. Daca nu bea apa, ii storci putina apa chiar in cioc.

2 răspunsuri:
| Kron5tadt a răspuns:

Trebuie sa-l hranesti urgent cu LIBERTATE! Cauta neaparat sa-l duci la un cabinet specializat, pentru revitalizare si eliberare adecvata. Altfel, va muri de "ciuda captivitatii". Succes!

| prizonierulnegru explică:

Va rog urgent