| Selyylove a întrebat:

Cine vrea hi-ul si id-ul official al selenei gomez? Eu il am! Si sunt selena gomez!

78 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Buna, Selena! Eu sunt Michael Jackson

| JustMe a răspuns:

Oooo Selena ma bucur de cunostinta, e o mare onoare sa te cunosclaughing))
App, cand ai invatat sa vorbesti romana?thinking

| OanaG a răspuns:

Invata sa scrii Seleno, nu stiam ca vobesti romana, pe deasupra esti si analfabeta, ne crezi prosti, cine crezi ca te va crede?laughing Vai de creierasu ala a tau, la nimic bun nu te duce!

| marrr a răspuns:

OMG SelenaaA! Eu sunt Miley!happy ma bucur sa te cunosc, selena.

| anonimaa a răspuns:

Da da si eu sunt Britney Spearsrolling on the floor lasa mistourile si daca ai fi mai desteapta ai sti ca selena gomez nu vorbeste romanawinking

| JustMeFlory a răspuns:

Eu sunt Jennifer Lopez atunci!winking Ce glumeoh go on

| Pupily92 a răspuns:

Da` stiu! te-am vazut maine la 7 fara 8 jumate, la radio...
Olla amigos! Yo soy Belinda Peregrin. Emocionado por el conocimiento. Deja ahora, debo preparar. Yo tiro para finales Camelionii. Hable con nosotros. Besos.

| Pupily92 a răspuns:

Hmmm... cei de mai sus.trezirea! chiar daca selena nu ar stii romana, pe internet sunt sute de site-uri cu dictionare, translator, traduceri...

| paramore a răspuns:

Vai tu, ce bine ca am dat de tine, vroiam sa iti zic ca esti nasoala raulaughingnu-mi trebuie id tau, csf cu eloh go on

| danycosty a răspuns:

Eu sunt mai tare sunt si mort si viu adica Michael Jackson si Justin Bieber.
Nu ma deranjeaza glumele de genul asta, conteaza ca a facut o conversatie. Poate ca nu a stiut ce sa mai zica.

Pls scuzati-o.

Mai incearca si altadata!

| T30D0RA a răspuns:

@Oana, tu crezi ca Selena asta e mai analfabeta decat tine? Tu o intreci! laughing

| Special_girl a răspuns:

Daca tu esti Selena eu sunt regina Angliei(da imi place ca esti glumeata)

A, si inca ceva, am si eu id-ul ei oficial lasa.prostiile@yahoo.com

| deea4u a răspuns:

Da si marmota invelea ciocolata in staniollaughing
fetitzo crezi ca noi ne-am nascut ieri?rolling on the floor
in primiul rand mai invata si tu sa scrii iar in aldoilea foloseste-ti creierasul.(daca ai asa ceva)hee heela lucruri bune...

hai pa!

| mymy a răspuns:

Serbus sunt demi lovato...
hai sa te injur kata' ca daca nu mai suntem prietene... laughing
stai ba nu sunt miley cyrus...
serbus fata ce faci?
ma is ashley tisdale...
sal
ba nu is vanessa hudnges...
ba is bridjid mendler
nu mai stiu nici eu cine is crying
laughing am ras cu lacrimi
copilo catzi ani ai?
iertatio pe biata copila nu stia ce zice
era intr-un moment de confuzie
laughinglaughingrolling on the floor
domne fereste! ce onoare sa te avem printre noi selena laughing du-te si spanz*****! vai si amar de tine laughing

| madaluhsha a răspuns:

Hey in primul rand cum au spus toti Selena Gomez nu stie romana, in al doilea rand ne crezi prosti, in al treilea rand viseaza in continuare. Totusi daca o iubesti chiar asa de mult incearca sa devi o vedeta ca ea. Sper intr-o zi totusi sa ajungi ca ea.bye, succes in viatahappy

| gabriela007 a răspuns:

Hai ca-i tare faza oh go onoh go on. Nimeni de aici nu crede, si nici nu o va face, fetito.

| Anileda a răspuns:

Da si eu sunt Miss Universs ma credeti nu?

| Xonia a răspuns:

Incanta de cunostintalaughing
Hannah Montana aicilaughing

| ladygaga_9914 a răspuns:

Un alt fan disperat dupa selena gomezlaughing

| Blue_2059 a răspuns:

DAAAAA!
Si eu sunt Hanna Montana!
Selena nu vorbeste româna, scumpo!
Nu te mai dat drept altcineva!
Bye!

| marya a răspuns:

Ce copiiiiiiiiiiiiiiiiiiii doamne! te astepti sa credem
hai papapapapapapapapapapapa

| marya a răspuns:

Atunci eu sunnnnnttttt! batman (char daca sunt fata!)

| iuli a răspuns:

Salut! Eu sunt Paris Hilton

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Cine naiba e Selena Gomez?

| Marya_1984 a răspuns:

E si ea un biet copil frustrat, scuzati-o... laughing.

| BlackRainbow a răspuns:

Aaaa Selena rolling on the floor Buna! Eu sunt Avril Lavigne rolling on the floor)

Du`te mai de aici ca nu ne-am nascut ieri laughing)

| Meluma a răspuns:

Esti pe naiba! rolling on the floor

| PunkyA a răspuns:

Si eu sunt Hayley Williams...sau Taylor Momsen...nu mai stiu sigur!

| andrulina a răspuns:

Si eu sunt Demi Lovatorolling on the floor

| ElyElyna a răspuns:

Buna, Selena, nu stiam ca sti romana, ce informata esti! si hi5 se scrie "hi" pentru ca nu stiam? happy