| Cricku a întrebat:

Am in jur de 100 pachete de tigari goale. M-am gandit sa fac construiesc ceva din ele pentru a imi decora camera. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

Un robotel, un vas cu flori, un avion, o masa, suporturi pentru pixuri, si multe altele

7 răspunsuri:
| Marutza a răspuns:

Eu zic sa le pui pe un perete pe toate, iar apoi sa aplici o rama, sa fie ca un fel de tablou... happy

| by3nkwtssa a răspuns:

Uite...eu zic sa faci o piramida mai intai le dai jos folia apoi le pictezi cu vopsea aurie(despre pachete vorbesc)kisskiss:X:X:X:X:Xva fi fabulooooskissimi dai fundita @cum?big grin
*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urit rau ce vrei sa faci tu! La gunoi este cel mai corect! ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 600 laughing) si nu stiu ce sa fac cu ele

| molioa a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă le mai ai, contactează-mă.

| xSequel a răspuns:

O sa ajungi un caine fumator.(imi pare rau ca te jignesc) happy

| stefan227 a răspuns:

Iti recomand sa faci un castel sau o casa