| adimorosan66 a întrebat:

Buna seara, Unde pot gasi pachete de tigari goale? Am nevoie de multe.

6 răspunsuri:
| Bogdan8102 a răspuns:

Prin santuri daca locuiesti in mediul rural. Am fost si eu in situatia ta si tot asa am procedat, cel putin in sat la mine aveam de unde strange... Am castigat 2 pachete Kent la Mol, asta acum 4 luni, iti urez bafta!

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Bogdan8102):

Pentru 2 pachete Kent, câte pachete goale ai dus?

| adimorosan66 explică (pentru Bogdan8102):

Salut,Nu am nevoie pentru asta am nevoie de pachete in cea mai buna stare pentru alt ceva ori cum mersi pentru raspuns.Pace

| Bogdan8102 a răspuns (pentru munteanuionvictor):

Nu am dus pachete, am introdus coduri de pe pachete pe un site... Vreo 35 de coduri

| PopescuPopescu a răspuns:

In gunoi

| RosuViorel a răspuns:

De unde se pot lua pachetele goale de pus tigari?