| AnNaa67 a întrebat:

Am luat intr'o zi trei feluri de seminte de flori.
Apoi m-am dus sa pun un pic de seminte pe un mormant si am aruncat mi-a zis cineva sa arunc cu seminte pe mormant ca vor creste, asa am si facut... Iar dupa o bucata de vreme dupa ce am lasat punguta deschisa am aruncat si in gradina la mine tot asa adica maikmea. Nu a iesit nimic, iar la mormant cred ca a iesit florile ca nu stiu daca erau si florile astea atunci... Funda:X

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Pai de obicei asa se face. Dupa ce le arunci le si uzi ca sa creasca. funda?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| 9gygy a răspuns:

O sa incerc sa va lamuresc eu... sper ca nu gresesc in reformularea intrebarii: -De ce pe mormant par a incepe sa creasca florile si in gradina nu, din moment ce am folosit acelasi tip de seminte in ambele locuri?

| adutzadragutza a răspuns:

Daca ai fi putin imi explicita am intelege si noi ceilalti dar nu pre vad unde e semnul intrebarii. Te referi la faptul ca : pe mormant au iesit florile si in curte nu? Ce intrebare.Intreab-o pe maicata cum le-a pus sau citeste pe spate ce ne intrebi pe noi doamneee raised eyebrows

| Green007 a răspuns:

Nu prea am inteles ce ai zis

| TuV98 a răspuns:

Si care-i intrebarea pana la urma?

| NinelGuevara a răspuns:

Si care e intrebarea o.O?

| madylynatha a răspuns:

Si noi ce ar trebui sa raspundem ca nu inteleg intrebarea

| ionutzRap a răspuns:

Si... care e intrebarea?

| AnNaa67 explică:

Am luat intr'o zi trei feluri de seminte de flori dintr'un magazin si m-am dus la un mormant sa pun flori, apoi peste cateva zile, mama mea a aruncat semintele peste gradina mea in care nu erau flori in mijloc ci doar pe margini si asa am facut si eu la mormant, dar cred ca acum cresc florile si cred ca nu erau sunt 100% lamurita ca nu erau si la mine nu au iesit.