| sageteldurasel123456789 a întrebat:

Am luat un pui de cactus de la un cactus de la o ruda acum 2 zile (Echinopsis ) de marimea unei nuci. E un cactus rotund e destul de popular printre cactusi.Cat de mare va creste intr-o luna? Vreau raspuns de la cei care au mai experimentat. Are lumina multa si pamant pentru cactusi.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-o luna nu va creste mare, diferenta va fi aproape insesizabila, cu ochiul liber, deoarece cactusii cresc foarte incet.

| Ionut722 a răspuns:

Eu zic ca intr-o luna abia se prinde