| jmek4you a întrebat:

Am un cactus, nu stiu ce specie, e rotund si mic. As vrea sa stiu ce fel de pamant sa-i pun si unde se gaseste acel pamant. Eu am pus pamant de ciuperci champignon. Cum se uda toamna, iarna, vara si primavara? Cel care raspunde la toate intrebarile si detaliat primeste funda.

3 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

Gasesti aici info despre www.zuum.ro/pagina.php?id=477

| adrian1988 a răspuns:

Ceva mai simplu si foarte ieftin de fapt gratis.pamant de padure.de udat stiam ca se uda cam odata sau de doua ori pe saptamana.nu stiu daca este acelasi tip ca si al meu.al meu cand inflorea facea o floare mare alba care mirosea super frumos dar care rezista numai o zi maxim 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista 2 tipuri de cactusi: de jungla sau de desert si se uda diferit, citeste aici http://www.gradinamea.ro/......543_1.html sigur te va ajuta si nu vei distruge cactusul tau!