| patrysyapatrisia02 a întrebat:

As vrea sa imi personalizez camera dar nu stiu cum! Dar as vrea sa o personalizez in asa fel incat sa pot sa ofac inapoi foarte repede! Am nevoie de ajutor Urgent! Ofer Fundita!

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Adica sa nu modifici radical camera. Niste fundite sau ornamente pe perdele, un poster prins intr-un loc de unde sa-l dai jos fara sa se vada, o vaza cu flori, un tablou.

3 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Atunci cand iti personalizezi un lucru inseamna ca iti pui 'ampreuna' si ideile tale acolo, nu ii intrebi pe altii. Asta n-ar mai insemna personalizare.

| Andreea6996 a răspuns:

In afara de tifel si tapeti, care presupun ceva efort pentru refacerea la starea initiala, ai putea sa te folosesti de decoratiuni. Recomand magazinul LovelyDecor: www.lovelydecor.ro
SPor! :)