| LittleMilka a întrebat:

Am nevoie pe putin ajutor. Cand eram mai mica am lipit pe usile de la biroul la care lucrez niste tatuaje de la guma de mestecat. Cu ce le scot?

6 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Buna! Daca e lemn, poti sa dai cu pronto special si cu un pic si apa calduta. Nu apa fierbinte ca poate sa iti faca surprize neplacute. Daca nu e intocmai lem si e alt material cu scoti cu apa calda/calduta/fierbinte

| Akemi a răspuns (pentru AliceIDK):

Pai...daca e lemn apa calda.si poti cu o periuta.sa freci si se duce sigurbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| ingerpufos a răspuns:

Pai cred ca cu putina apa calda si cu un burete sau cu cv trebuie sa le stergi succes

| Akemi a răspuns:

Pai niste apa calda.si cu o periuta.si freci bine si se duce sigurbig grin

| LuciferRulles a răspuns:

Dar ce are daca dai cu spirt? Nu te chinui deloc.