| crst90 a întrebat:

Am o masina de spalat Whirlpool AWO/D 43135 si astazi cand spala am observat ca s-a oprit si s-a aprins becul rosu care ma anunta ca trebuie sa curat pompa happy ..intrebarea e urmatoare ..cum se curata pompa ..trebuie sa o scot sa o curat. exista un produs ca un fel de detergent care-l bag in masina si se spala singura pompa ..sau cum trebuie sa procedez.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca jos, in stanga are un capac, acolo este un filtru, cureti acel filtru iar in cazul in care tot asa iti scrie trebuie sa chemi un specialist, este in garantie?