| MariusML23 a întrebat:

Am o motocoasa Ruris Dac 210 si am vrut sa cosesc cu firul.
Toate bune si frumoase pana cand l-am asamblat. Nu am stiut sa il pun corect si l-am pus direct fara sa ii mai pun vreo piulita. Acum nu mai pot sa ii scot autocut-ul. Ce as putea face? Va rog raspunsuri bune si fara misto-uri pentru ca sunt incepator cu o motocoasa.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Duo la un magazin sau service care au coase la vanzare,dar au si service,asta daca nu te pricepi, sa nu mai strici si altele acolo. Daca ai asamblat tu coasa aia, banui ca avea un manual, de citit nu stii sa citesti, ori stii dar nu prea si pricepi ce cistesti? Intreb ca stiu, multi oameni citesc dar nu stiu ce anume cistesc.Deci mergi la Sthill aia au si service, chiar daca nu este scula lor, roaga-i sa te ajute.