| Amilik a întrebat:

Am primit o orhidee in fiola si as vrea sa stiu daca o pot planta in ghiveci acum cat inca mai arata bine.

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Adevarul este, ca aceasta planta necesita o ingrijire aparte, iar inmultirea ei se face prin diviziune, butasi, samanta si pseudobulbi, deci, nu incerca, sa pui floarea primita in ghiveci, ca nu vei realiza nimic, bucura-te de ea, asa cum ai primit-o.

4 răspunsuri:
| biuuu a răspuns:

Da o poti planta linistita in ghiveci
sper ca te-am ajutat:*
good bye

| hade61 a răspuns:

Asa cum ti-a raspuns Elena, bucura-te de floare asa cum e. gandeste-te ca e ca o garoafa taiata.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Da...si daca mai te uiti la Mo si Foca mesaj sau comentariu

| Dolofănica a răspuns:

Da.