| agnesss a întrebat:

Am si eu nevoie de un agent imobiliar din Bucuresti sau un site, as vrea sa stiu cat costa metru de pamant intr-o anumita zona din Bucurestihappy

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Mergi la notar e celmai indicat si el iti poate spune sigur cam cu cit se vinde si sau vindut terenuri in zona ta.Dar mergi la un notar prin zona unde se afla terenul. Vorbesti frumos si omu daca este amabil iti va spune.

| Mihaela1964 a răspuns:

Cauta si prin anunturile imobiliare din Bucuresti, cu rabdare sa sesizezi care e diferenta intre un vanzator particular si o agentie care normal ca are pretul mai mare.Pentru inceput poti cauta in anunturile postate online, dar mult mai numeroase sunt cele din ziarele de specialitate.
http://www.imobiliare.ro/bucuresti?gclid=CP_rxaeJ4bYCFcJc3godZRIAhQ

| agnesss explică (pentru Mihaela1964):

Mersi mult mihaela, eu vreau sa vand un pamant intr-o zona buna in Bucuresti si am nevoie sa stiu cat e metru happy

| Mihaela1964 a răspuns (pentru agnesss):

Am inteles asta, cautand in anunturi vezi cu ce pret vand altii, in conditii similare.