| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai dificila. Daca ma mutat nou intr-un bloc si la interfon inca scrie numele vechiunul proprietar.Cum pot sa pun numele meu in lista?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai indicat este sa semnalezi asta sefului de scara sau celui ce are cartea de imobil (te-ai inscris, nu-i asa?). Sa nu spuna cineva ca ai stricat plexiglasul sau altceva pe acolo. In cel mai rau caz, la Asociatia de proprietari.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoate foaia cu numele si inlocuieste cu numele tau sau poti xeroxa alta cu numele tau! Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru funda.

| cristinacristy a răspuns:

Depinde sunt 2 variante: ori trebuie discutat cu asociatia de propietari ori schimbi tu singur dc se poate deoarece oricum esti propietar si nimeni nu are ce reprosa