| alex495 a întrebat:

Am si eu o intrebare si as vrea raspuns serios. Numai raspundeti la misto pentru tricoul ala idiot.
De curand am fost spre Adjud ( numai stiu localitatea exact dar stiu sigur ca e pana in adjud, pe segmentul dintre Buzau si Adjud.) In camp am vazut ca niste copacei mici ( 30-40 cm cu multe frunze pe ei, majoritatea erau un trunchi grosut si din el 2 ramurele in forma de litera V). Un alt lucru ciudat e ca erau pe jumatate bagati intr un fel de mini solarele ( schelet metalic si peste el celofan). Copaceii astia erau iesiti din celofanul ala si erau drepti si erau multe randuri

11 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Fasole.

| alex495 explică (pentru cristimihailov):

In capul tau e fasole ca stiu cum arata fasolea. Si btw fasolea are nevoie arac pentru sustinere si fasolea nu e asa de groasa. Esti idiot?! Era ca un fel de copac de 30 cm inaltime si nu era sustinut de nimic

| cristimihailov a răspuns (pentru alex495):

Cand mamicuta ta a mancat fasole, fiarta intr-o singura apa, a avut niste crampe si te-a scuipat pe tine.

| alex495 explică (pentru cristimihailov):

Vad ca ai fost campion la glume dupa punga de pufuleti. Sper sa se trezeasca vreun admin si sa faca ceva cu astia ca tine. Pune omu' o intrebare si raspund toti ratatii fara sa gandeasca daca macar e pe aproape, mai ales pentru un tricou idiot. Stiu ca multi care intrati aici sunteti saraci de aia de pica casa pe voi dar aveti net si tv digital si daca a-ti castiga tricoul acela ar fi ca de craciun, dar gasitiva dracu nu stiu, un site cu filme xxx si lasati naibii TPU, multi nu aveti o treaba cu site-ul asta, raspundeti numai sa va aflati in treaba firati ai dracu pentru un tricou jegos

| cristimihailov a răspuns (pentru alex495):

Prietene cap de cocosel... Suferinta ta pare a fi existentiala. Vai de steaua ta.
Te las in zeama durerii tale, nu de alta dar cand te vad mi se umple gura de flegma spirityala.
Cu multa placere si relaxare ti-o arunc pe fata ta rotunda precum gura de canal.

| alex495 explică (pentru cristimihailov):

1.Cica sufar. Macar eu fac fata si nu caut pe net replici intre 2 labe ca tine. Si sa stii ca nu ma intereasa experientele tale gay. Exista poate alte site-uri unde ti le poti destainui altora si poate primesti si un cadou cum iti doresti cu atata ardoare, in gura.
2. Mai schimba si tu tastatura aia facuta din coji de nuci cu litere scrise cu albeata cu vad ca nici sistemul TPU de corectare a greselilor analfabetilor nu face fata.
3. Daca ar scoate tricoul ala idiot toti ratatii ca tine care NU AU O TREABA CU VIATA si mai ales cu intrebarea postata ar disparea si ar fi mai bine pentru noi astia 5% care vrem sa aflam raspunsuri la intrebarile postate, unele concludente nu raspunsuri la misto pentru a face scor pentru un tricou de rahat

| cristimihailov a răspuns (pentru alex495):

Poti sa mori in scarba, scarba.

| XDestroyX a răspuns:

Bine, si care e intrebarea?