| Popescu_Diana_Andreea_1995 a întrebat:

Am spart un geam de la o usa. Geamul este cam toata usa, doar forma (dreptunghiulara)este din lemn. VA ROGGG! Este URGENT! CAT AR COSTA?

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Tinind cont ca e un geam mare, probabil e de 5 mm grosime, si atunci iti vine undeva intre 100 si 150 de lei. Daca reusesti sa pui de 4 mm, scapi mai usor, pana in 120 de lei.

| cristi202 a răspuns:

Cred ca am exagerat un pic preturile.
Mai clar, poti vedea aici, si stii si pretul exact cit iti vine, daca introduci dimensiunile: https://www.aquadec.ro/content/calculator-sticla

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Costul depinde de suprafata geamului, grosimea sticlei, daca este sticla simpla, armata, ornamentala, etc.
Calculeaza suprafata geamului si apoi cauta pe internet cat costa un metru patrat din geamul pe care vrei sa-l pui.