| roxy97 a întrebat:

Am un aparat foto samsung s9 si nu mai merge se aprinde doar beculetul si se stinge dar nu se aprinde fundalul. Care este problema?

Răspuns Câştigător
| DiamondShine a răspuns:

Probabil s-au descarcat bateriile in el daca l-ai tinut mult cu bateriile in el fara sa il folosesti.Am avut si eu aceasta problema, l-am dus la reparat si cei de la service mi-au zis ca nu se mai poate face nimic(ei de fapt imi luasera piesele din el si de-asta nu se mai putea face ceva). Daca alegi sa il duci la service sa stai atenta pe langa cei care il repara ca in Romania orice e posibil.

3 răspunsuri:
| Aleeeeeexandra a răspuns:

Nu mai are baterie

| BlackJoker a răspuns:

Ai ramas fara baterii

| MaxMan a răspuns:

Bateriile?