| suddent a întrebat:

Am un televizor waltham(TS4351)si nu imi mai merge telecomanda.Am cumparat o telecomanda Pilot, dar tot nu merge.In cartea ei spune ca trebuie sa apas pe butonul,, code" iar apoi sa introduc cele 3 digitale corespunzatoare, dar tot nu merge. Daca poate sa ma ajute cineva... multumesc anticipat!

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Telecomanda ce ai cumparat-o tu nu e buna, alta explicatie nu e.De ce nu mergi la un magazin specializat si comanzi acolo o telecomanda pentru televizorul tau.Trebuie sa existe la tine in oras un astfel de magazin.Mergi cu marca si codul televizorului si iti procura ei o telecomanda.Am avut aceeasi problema ca si tine si altfel nu am reusit sa rezolv problema.Bafta!