| Pitic a întrebat:

Am vrut sa aprind lumina si s-a ars becul cred, dar nu se mai aprinde lumina in toata casa
ce am facut?laughing si ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

S-a ars o siguranta de la tabloul electric. Daca ai sigurante automate, uita-te (cu o lanterna) si vezi care siguranta este dezarmata si apas-o sau ridica de ea. Daca ai sigurante cu lita, trebuie inlocuita siguranta sau pus alta lita.Dar vad ca la computer ai curent! Sau ai scris de pe laptop!

| mefree2fly a răspuns:

N-ai facut nimic. A cazut siguranta doar, uita-te happy asa mi se intampla si mie cateodata

| ilydude a răspuns:

Cred ca a cazut siguranta.winking
du-te la intrarea in casa, sau oriunde ai contoarul si ridica`le.happy

FUNDAA?

| IulianBă a răspuns:

Au sarit sigurantele happy