| takeacupcake a întrebat:

Am zgariat din greseala peretele cu unghia si eram facuta cu rosu pe unghii cu ce sa sterg dar sa nu ramana pete pe perete, e buna acetona?

Răspuns Câştigător
| Mirela77 a răspuns:

Nu folosi acetona pentru ca va intra in perete si mai tare.Rascheteaza putin locul si indeparteaza oja, apoi trebuie refacut peretele cu putin glet si vopseaua camerei.

2 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

Daca e var lavabil pune pe o laveta carpa, apa cu detergent de vase si apoi sterge peretele"_

| ancaancutza07 a răspuns:

Foloseste vata cu acetona si sterge cu grija apoi lasi sa se usuce!