| Andrei_Albert_1990 a întrebat:

Ar vrea tata sa-si eu o drujba dar nu stie care dintre stil si husqvarna care este mai buna si ma rezistenta?

3 răspunsuri:
| NeluFerchi a răspuns:

Stihl au o viteza' a lantului mai mica dar au o putere mai mare de 'tras' sunt excelente daca ai intotdeauna lant ascutit; husqvarna are o viteza mai mare a lantului si nu sunt foarte pretentioase la un lant mai slab mai sunt si jonsered-asemenatoare cu husqvarna eu am asa https://www.toolman.ro/......-2150.html luat la oferta cu 17

| Skizzi a răspuns:

Din cate am auzit, drujbele Stihl sunt cele mai folosite ceea ce inseamna ca e mai buna, nu?