| Cristianfsdfd a întrebat:

As dori niste recomandari, eventual si de unde pot cumpara si la ce pret, pentru plante decorative, de interior, cat si pentru arbori/arbusti pitici ce pot fi tinuti in apartament. Ma intereseaza ceva asemanator unui bonsai, poate fi si un copacel fructifer atata timp cat nu depaseste o anumita inaltime. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cauta in marile depozite ca Dedeman/Kaufland/Brico store etc..de acolo imi mai cumpar si eu cate o floare/pom fructifer.
O zi frumoasa sa aihappy

| michael5813 a răspuns:

La baumax am vazut asa ceva! acum... nu stiu daca ai un astfel de magazin in localitatea ta...

| prisacarul56 a răspuns:

La primavara apar asa ceva si in piete, oferta fiind mai mare atunci, ai si de unde alege mai bine.

| Kore22 a răspuns:

Incearca la Brico Store