| dannycrtsz a întrebat:

As vrea sa iau un odorizant de camera. Ce aroma placuta recomandati pentru camera unui adolescent?

Răspuns Câştigător
| lalaballet a răspuns:

1. flori - am in permanenta cite un buchet de trandafiri in vaza.
2. fructe - mere, portocale, mandarine in care infig cuisoare mai ales acum iarna
3. busuioc, rozmarin, oregano proaspete, betisor de vanilie - in bucatarie
4. levantica uscata - pusa prin dulapurile cu haine
5. coptul prajiturilor - pandispan, cozonac etc etc etc (la capitolul asta m-am cam lenevit )

| lalaballet a răspuns (pentru lalaballet):

Sper ca te-am ajutat! o zi placuta!

11 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Fresh oceanic sau oriental (mai dulce) sau chiar de pin/brad ca tot au venit sarbatorile

| OnuOnulică a răspuns:

Recomand o aroma de trandafiri!

| MskDesign a răspuns:

Un odorizant pe baza de lacramioare.
Suberb!

| ElenaSA a răspuns:

Intresant raspunsul care a primit fundita. Poti sa usuci bucati de fructe: mere, portocala.Pot da un miros placut in camera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am in camera odorizant de la Glade numit "Relaxing Zen". Miroase minunat happy

O zi frumoasa!

| Doctorfishadi a răspuns:

Ceva cat mai natural, mie imi place mult de trandafiri!

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine ceva cu aroma de flori, rozmarin, fructe, acum depinde si de mirosul tau.

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Vanilie.winking

| Mariix a răspuns:

Mie imi plac cele florale happy