| evildarks a întrebat:

As vrea sa incep sa seman culturi prasitoare dar sa seman drept.Ati putea sa imi dai cateva puncte de repere? Sau ceva site-uri pentru a ma ajuta si a invata mai multe.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut, unii fac o facultate ca sa inteleaga ceea ce doresti tu acum.

Nu este mai simplu sa intrebi un inginer agronom?

Parca conta si unde era terenul, si cantitatea de substante nutritive din sol, adica contau multe pentru a face o cultura cu sanse mari de rentabilitate.

| CasaSiDesign a răspuns:

Aici poti gasi cateva raspunsuri la intrebarile tale http://www.casasidesign.ro/gradina.html