| Edynhooo a întrebat:

Deci as vrea si eu sa imi spuneti un site sau mai multe de unde as putea invata sa fac un forum care sa iasa binisor...as vrea sa il fac pentru counter-strike si as fi recunoscator daca ma. ti ajuta! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mrscry1 a răspuns:

Simplu ca bunaziua...intra pe blogger.com si fa-ti un blog e gratis si usor de facut ai toate indicatiile acolo dar pentru mai mult ajutor poti intra pe id. meu

| Edynhooo explică (pentru mrscry1):

Iti multumesc mult si cred ca o sa mai vorbim pe messbig grinwinking

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Pe www.ucoz.ro, un sistem simplu unde poti sa-ti creezi pe langa Forum, un blog sau un website, totul GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana, 21 de module si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Multa bafta!