| Teooooooo a întrebat:

Aseara am luat o craciunita si pe drum a cam degerat. Acum i s-au cam 'strans' frunzele si s-a cam uscat. Isi mai revine? Eu zic ca nu, dar mai e vreo sansa?

9 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Singura sansa ar fi sa tai frunzele inghetate, tot ce e rau. si sa speri ca va face iar frunze la primavara.

| LIN2010 a răspuns:

Sigur se regenereaza, uite sfatul specialistilor http://www.gradina-online.ro/......tml.Succes

| deeadeea111 a răspuns:

Si eu am patit la fel, am vrut sa o arunc dar am renuntat si iata ca am acum o craciunita mare, deci se poate sa-si revina

| Teooooooo explică (pentru deeadeea111):

Mersi! I-ai facut ceva mai special?

| deeadeea111 a răspuns (pentru Teooooooo):

Nu

| Alexandru98 a răspuns:

Crăciunița are un senzor special
dacă o muți din locul ei nu mai inflorește
ciudat, nu?

| Skrilly a răspuns:

Si eu am patit asa.dar nu si-a mai revenit!straight face nici o sansacrying(

| IrinaAnda a răspuns:

Isi revine.Asta am patit si eu.Am luat-o de la magazin si m-am intors acasa peste 6 ore eratam nasol, dar si-a revenit.

| flily a răspuns:

Nu cred ca isi revine, poate a inghetat?