| MFShui a întrebat:

Aveti in casa obecte feng shui?
Ati vazut la cineva?
Credeti ca au efect?
Stiti sau ati auzit de feng shui?
Ma refer la produsele de pe site-ul acesta: www.magazinfengshui.ro (da, este site-ul meu, dar nu vreau sa fac reclama. Doar un sondaj!)
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mariana27 a răspuns:

Asta e clar, reclama insa.pentru a raspunde la intrebarea ta.
Da este benefic pentru cei care cred in el.
Daca ii dai omului o balega si ii zici ca face minuni. va fi mai obtimist si automat toate lucrurile pe care el le considera "bune" le va asocia cu excrementul magic.

| MFShui explică (pentru Mariana27):

Evident ca este si pentru reclama, dar ma intereseaza si opiniile oamenilor! Multumesc pentru raspuns. Si eu cred in efectul placebowinking

3 răspunsuri:
| Mariana27 a răspuns:

Mhh.un fel de efect placebo

| MFShui explică (pentru Mariana27):

Am mancat "de" - ul happy