| Casiana a întrebat:

Acum m-am apucat de pus faianta si gresie in baie (adica persoana p care am angajat-o s-a apucat)...In colturile baii, am pus asa numitele coltare de baie...Acele coltare sunt de mai multe feluri (interior, exterior, etc)? Se pot pune si p marginea geamului in interior? Daca se pot pune au un nume anume? Multumesc mult, daca ma puteti ajuta!

Răspuns Câştigător
| 1968 a răspuns:

Pervaze, plinte, coltare de 90 de grade din plastic

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Se pun si la geam, stai linistita, exact ca si la colturi.

| machupicchu a răspuns:

Se pot pune si pe GLAFURI-le ferestrelor, in interior.(asa se numesc)
si totodata spor la "curatenie"...

| alexdop21 a răspuns:

Poti pune si coltarele pe care care le-ai pus pe coltul peretelui, adica nu e nici o problema!

| Casiana explică:

Va multumesc tuturor.Sensei.BRO,dupa disconfortul pe care il simtim acum, sper sa am o baie si tu o bucatarie cat mai frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ca si tine, dar in bucatarie... acum la mine e santier, adica disconfort, mizerie, galagie, moloz, nu am aragazu conectat la gaze sa-mi fac papaica, e nasol sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te pot ajuta eu nu se pun la geam, si are trebui sa folosesti coltari acxy sunt de calitate si rezista
mult