| Valentyna290497 a întrebat:

-Buna!
Am 16ani insa am o relatie f serioasa de 2ani si ne gandim departe.
Saptamana trecuta a fost ziua soacrei mele.
Si nu stiam ce sa ii cumpar.
Apoi mi-am adus aminte ca ea adora florile, asa ca m-am gandit sa fac comanda pe net de o floare in ghiveci.
Am facut comanda insa a trecut o saptamana si ceva si inca nu a ajuns.
Cred ca nu au trimis-o si nici la email nu mi-au raspuns.
Stiti cumva un site serios cu flori in ghiveci si nu foarte scumpe?
Cel mai rapid raspuns funda!

9 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Online sunt scumpe, in plus nu stii cum va arata exact florea pe care o iei.Mai sigur si mai ieftin e sa mergi in piata de flori sau intr-un supermaket si sa cumperi ce arata mai bine.Bafta.happy

| viotedy a răspuns:

Nu erau mai fain un buchet de flori? ghiveci se duce doar la mort.sunt niste principii care se respecta, mai ales ca e soacra...

| Valentyna290497 explică (pentru viotedy):

-Nu ii plac florile in buchet...Ci cele de curte si cele in ghiveci

| viotedy a răspuns (pentru Valentyna290497):

Am inteles.sunt la florarie tot felul de ghivece, chiar si copacei- dafini, lamai sau trandafiri japonezi...

| Valentyna290497 explică (pentru viotedy):

-Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu era mai aproape si mai sigur la o florarie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite aici,
http://www.123flori.ro/flori-in-ghiveci/
Te pup!

| lolylolypops a răspuns:

Draga mea, stiu eu un site, am vorbit cu cei de-acolo, daca dai comanda in seara asta maine o vei primi. Uite adresa site-ului si spune ca am vb eu cu ei mai devreme si am spus ca vrei o firma rapida si serioasa si o floare de ghiveci nu prea scumpa:http://smadshop.md/ro/flori-si-cadouri/flori-de-camera-in-ghiveci

| AlexandraAlexutsa a răspuns:

La florarie rolling on the floor