| ImiPlaceMarmelada a întrebat:

Am cumparat niste pietre decorative din sticla si nu am idee unde si cum sa le pun in dormitor. Ceva sfaturi, idei?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Merg intr-o vaza transparenta cu cateva flori naturale sau artificiale.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar fi ajutat o poza ca sa ne dam seama cum arata. Le poti pune intr-o vaza din sticla sau poti cumpara de la ikea o rama foto cu spatiu intre geam si spatele ramei si le poti pune acolo.

| Aasdfghj a răspuns (pentru ImiPlaceMarmelada):

Merg intr-o vaza transparenta cu cateva flori naturale sau artificiale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lângă cărţi, pe rafturile din bibliotecă (dacă ai).

| SasaSasa2000 a răspuns:

Și mi-e, doar că pe pâine.

Da. nu sunt designer și nici nu am avut vreodată niste pietre decorative, in casa. dar ai putea sa le folosești că decorațiuni. Zic și eu.