| Jackson_Andreas_1997 a întrebat:

Ma aajutati cu niste idei de decoruri pentru dormitor? Cea mai buna idee primeste funda!

7 răspunsuri:
| Jackson_Andreas_1997 explică:

Decoruri care sa le pot face eu!

| maly00 a răspuns:

Poti incerca cv mai simplu...gen postere, desene de'ale tale, decortiuni obisnuite...etc

| GabrielCIG a răspuns:

:-s
TV, calculator, sistem audio, pat, birou, dulap si un pix

| Shadyy19 a răspuns:

Parerea mea este sa te uiti pe site-uri din astea pentru decoruri si te vei orienta mai bine de acolo. ca fiecare are parerea lui iar noi nu stim ce-ti place tie sau nu. Asa ca este mai bine sa te uiti pe un site ceva. Sper ca te-am lamurit.

| ggg55 a răspuns:

Poti sa iti pui o fasie de tapet pe un perete. E foarte usor si sunt o multime de modele. uite aici o poza http://img.kudika.ro/......896999.jpg