| Glad23 a întrebat:

Buna
am o centrala immergaz eolo star 24 3 E si nu merge caldura in calorifere
am crezut ca e de la termostat si l-am scos dar tot nu merge
imi puteti spune cum sa setez centrala sa dea caldura direct fara termostat

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ce inseamna "l-am scos"? Ai incercat sa setezi termostatul pe temperatura maxima? Centrala este setata pe program de iarna sau e doar pe apa calda menajera? Centrala porneste sau nu da nici un semn?
Daca nu reusesti simplu, fara interventii asupra centralei sau a termostatului, ti-as sugera sa apelezi totusi la o firma specializata, nu e de joaca cu centrala.

| Doctorfishadi a răspuns:

Mai bine ii iei alt termostat!

| TeodorL a răspuns:

Buna,

Da-ne mai multe detalii te rog si o firma specializata daca esti din Bucuresti sau Ilfov, iti recomand:

www.prompt-service.ro

| Ispppp a răspuns:

Și cum ai reușit? Ca asta incerc și eu