| Betty18 a întrebat:

Funda.S-a stricat termostatul la centrala Eollo imergas. Cum procedez sa dau drumul la caldura, ca din termostat nu mai merge? Am dat la omuletul de zapada, dar nu porneste.
Poza cu centrala http://www.solarefotovoltaice.ro/......4-3-_2.jpg

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca s-a stricat termostatul de camera il scoti din circuit (scotand firele din el) si reglezi de la panaoul centralei. Daca s-a stricat la centrala ceva numai un meserias poate umbla.

| Betty18 explică (pentru Salontanul):

Pai unde umblu sa reglez? la ce butoane trebuie sa umblu?

1 răspuns: