| carina961 a întrebat:

am o intrebare, acum cateva luni mi-am cumparat ceva stikere autocolante pentru perete, araatau grozav, dar acum am jugravit si le-am luat jos si vreau sa le pun din nou pe perete, dar ce lipici sa folosesc ca sa stea?
Dau funda!:*:*

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cam ce dimensiuni au?

| InspiratieDIY a răspuns:

Cu siguranta, daca sunt mari, nu merita sa pui lipici pe toata suprafata. Pune in cateva puncte banda dublu adeziva sau ceva similar si lipestele la loc. Cele mai multe adezive de pe piata ataca peretele sau materialul autocolantului, deci ai putea sa le strici pana sa le mai pui pe perete.
Multa bafta. daca te hotarasti sa le schimbi, treci pe la noi sa vezi ce avem http://wallfun.ro facem si la comanda daca nu gasesti ce iti trebuie.
Pe Facebook http://www.facebook.com/wallfunro/app_4949752878

| Suspectu1234567890 a răspuns:

Daca vrei sa stea mereeeeeu atunti picatura sau aracet.
Daca vrei sa nu stea mereu atunci foloseste lipici cu tub.