| Mørke999 a întrebat:

Hey! Tocmai mi-am cumparat o chitara acustica (acum o saptamana) si vreau sa invat sa o "folosesc".Am luat in calcul si posibilitatea unor lectii,dar asta mai incolo,in cateva luni, din lipsa de timp.De aceea,ce site-uri utile stiti? As prefera acele filmulete de pe youtube, consider ca ajuta intr-o mai mare masura decat varianta scrisa.Anyway,astept idei...\m/

Răspuns Câştigător
| llljk a răspuns:

Scrie pe YouTube LESSONS GUITAR ACOUSTIC sunt sute de video, alege care ti se potriveşte.

Pianul şi chitara intrumentele mele preferate..la pian ştiu să cînt dar în schimb chitara imi place să o ascult. e minunat.

Succes! să înveţi cît mai repede happy

| Mørke999 explică (pentru llljk):

Multumesc de incurajare! Sper sa invat repede, sa retin gamele si sa am abilitatea de a canta cate ceva, chiar de la inceput, binenteles... ceva simpluhappy