| Emanulusa a întrebat:

Am o lada frigorifica de la ZANUSSI. De câteva zile găsesc apa sub ea. Se vede așa ca și Cum ar face condens pe fundul lazii în exterior. Ce ar avea? Mă poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Vezi in spatele ei, unde are compresorul (agregatul)este posibil ca acolo sa aiba o tavita pentru colectarea condensului, poate este plina si deverseaza, sau curge condensul pe langa.

| NicusQr a răspuns:

Buna, Iti recomand sa chemi un profesionist.

| mihaelamaxim94 a răspuns:

Buna.Depide ce temperatura e in icaperea respectiva, sa nu fie o temperatura mai ridicata, sau poate e de la freo.