| KotelesAtila a întrebat:

Bună, am o scurta întrebare...
Hota de bucătărie merita cumpărată, își face treaba sau e mai mult de design? Mulțumesc

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Da, cu conditia sa aiba si debitul suficient de mare. Pentru sporirea eficientei este esentiala si o a doua gaura pentru aportul de aer.

| darrio2007 a răspuns:

Normal că isi face treaba.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca este instalata cum trebuie si are iesire afara, va functiona.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Merită.

| ReddY25 a răspuns:

Eu am de mult și merită

| Mihai0101 a răspuns:

Cum sa fie de dizain? Ea trage fumul si aburi din bucatarie dupa ce gatesti de aceea se monteaza nu e pe post de mobila!