| yoana22 a întrebat:

am patat o geaca de salata de ceapa, mai exact maioneza(ulei) si cu ce pot scoate pata? heeeeeeeeeeeelp!

7 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Detergent de vase. Pur, fairy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neofalina,este o benzina foarte usoara care se evapora aproape instantaneu si absoarbe pata de grasime.Mult noroc.

| TheSmith a răspuns:

Cu vanish!

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Incearca cu DishDrops de la Amway este uimitor produs bun ca asta nu este

| MishalufLv a răspuns:

Incearca cu vanish, eu am avut o pata de ulei, pe blugi si am scapat de eawinking

| BiancaAlecsandra a răspuns:

Cu vanish

| KnowelsMarilyn a răspuns:

Buna! Pai, in primul rand uda pata cu niste apa calduta de la robinet, pune niste detergent de haine si sa freci cu o periuta. Apoi spala din nou. Sper ca te-am ajutat!happy