| Ela2013 a întrebat:

am si eu o intrebare, daca ma poate ajuta cineva...imi puteti spune mie daca tigla metalica de targoviste fima ruukki e buna? sau alte pareri

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Vecinul meu nu este multumit de ea, spunand ca nu se inbina bine si nu-si merita banii.

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Greu de spus. E un produs care trebuie sa reziste cateva decenii, probabil firma producatoare e doar de cativa ani pe piata.
In privinta punerii in opera, cine a lucrat si cu asta si cu alte marci, se poate pronunta, cine a folosit doar pentru el nu are termen de comparatie.