| Cristian8523 a întrebat:

Buna, am si eu o problema destul de maricica. Am reusit sa ajung la incredibila performanta sa uit friteuza electrica pornita in timp ce am fost plecat 1 saptamana in concediu, cand am ajuns acasa casa(bucatarie+living open space) a fost plina de fum, uleiul era ars aproape in totalitate, ma rog, haos. Am aerisit evident instant timp de o zi intreaga, de atunci tot aerisesc zilnic (de vreo 3 saptamani), odorizante am pus prin toata casa, am curatat toata mobila prin casa cu diverse solutii, mirosul s-a diminuat dar inca persista. Ce sfaturi imi puteti oferi, dincolo de acestea? Precizez ca zugravitul nu este o optiune. Multumesc anticipat de sfaturi

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

L.O.C. de la Amway, il găsesti pe www.amway.ro. E un detergent universal minune care ia orice miros si curata cam orice. Garantez pentru el. Daca nu e bun dupa ce il încerci, ti-l iau eu si iti dau banii pe el (e la bidon de un litru, si dupa ce ai curățat toata casa ar trebui sa iti mai ajunga pentru 6 luni.

| outsidethebox a răspuns:

Pai a întrat în pereti!

| PDora a răspuns:

Eu zic ca zugravitul este singura optiune!

| mihaipopovici a răspuns:

Am intrat pe Chilipirul-Zilei.ro si au vazut ca au reduceri foarte mari! Au o gama variata de produse, produse de calitate si la preturi corecte. Daca vreti vrea-un imobiliar aveti un cod de reducere : CUPON5
LINK SITE : https://bit.ly/3CMcwv5