| nony35 a întrebat:

Buna,am vrut sa intreb daca se mai poate schimba deschiderea ferestrei termopan dupa montare-de exemplu sa se deschida pe pozitia rabatat si aproximativ cat ar costa la o fereastra de 120 /200 total-are deschidere la mijloc in doua.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| KovacsB a răspuns:

Teoretic se poate, practic este mai complicat. Trebuie inlocuita feroneria in proportie de 90%.
Feroneria ar fi in jur de 150 de lei si manopera macar 250 calculat doua ore cu tot cu deplasare si ceva motorina.
Ar trebui apelat la firma care a facut fereastra ca nimeni nu se baga daca a fost facuta de altcineva, poate avea ale jocuri lasate si vine degeaba.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Da, se poate. Mergi la un centru care se ocupă cu asa ceva.