| Ella a întrebat:

As dori sa aflu si eu parerea voastra in legatura cu usile de exterior(apartament)de la firma urmatoare: "Best Imperial" Daca ati avut probleme cu ele, sau daca sunteti multumiti de ele si alte pareri.
Asta e usa care mi-a placut cel mai mult dintre toate http://magazinusi.ro/61-usi-metalice-best-imperial-cu-2- yale.html

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu sunt usi de calitate deosebita, insa ca usa de apartament nu ai de ce sa iti faci probleme, pentru ca nu o ninge, nu o ploua, nu o bate vantul.
Vei gasi acelasi lucru si in supermarketurile de bricolaj (gen Bricostore, Praktiker, Obi, Dedeman etc), la jumatate din pretul de pe site. Montajul te costa intre 50 si 100 RON, iar daca stai in apropiere unii o transporta gratuit.

| Ella explică (pentru regis):

Multumesc.Eu am gasit una care imi placuse pentru ca e cat de cat simpla si e o singura culoare nu are 1000 de culori de zici ca e curcubeu, iar sediul e undeva langa mine.Mai citisem despre ele ca nu sunt bune etc. dar cred ca daca o ingrijesti o inchizi cu grija nu are cum sa ti se strice. Daca o trantesti ca nebunul mai zic dar asa... oricum e o usa nu tine 100 de ani.

| liviustaicu a răspuns:

Poti sa intrebi la o firma care monteaza usi de la mai multi producatori gen http://www.montaj-usi-bucuresti.ro/......erial.html
si vezi ce iti recomanda.