| Xulescu19 a întrebat:

Buna, cat costa un metru patrat de perete? Incepand de la caramida pana la lavabila cu toate cheltuielile + manopera.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Tinind cont ca zidaria se ia la metru cub, ar trebui sa te gindesti mai intii la grosimea peretelui. Si daca e la exterior, sau la interior. La o grosime de 25 de cm pe interior ar fi undeva la 45-50 de lei manopera, iar materialele depinde de care iei, poate sa fie foarte scump, sau poti iesi ieftin. Depinde de cit de larg ti-e buzunarul happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de calitatea materialelor. Nu pot sa iti ofer un raspuns acum, daf daca pun totul pe foaie pe diseata iti scriu. Bafta.