| Shsjsksbsb a întrebat:

Bună! Ce pot să fac dacă am dat prima mâna pe tavan cu CT127 în loc de CT126?

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nimic. Remediezi micile neregularități si mai tragi o mana de ct127.
Daca tot l-ai dat direct 127, nu vad sensul sa mai dai o mana de 126.

| lpavel a răspuns:

Nu se intampla nimic! Mai dai o data cu ct126 apoi din nou cu ct127! Ct127 e un material mai slab ca sa se poate slefui dar stai calm ca nu va cadea de pe tavan! Sau daca iti iese cu inca o mana de ct127 fa cu ea si nu mai trebuie sa muncesti atat!