| Lumiii13 a întrebat:

Am o problema! Traiesc in Germania si stau la cineva.
Intr-o camera (care nu cred ca sta inainte nimeni) si pe tavan vad amprente. prima zi cand am venit nu era pe tavan nicio amprenta. de exemplu: zgarieturi, degete, o mana sunt pe tavan si acum dar inainte nu erau.
a doua zi, cand m-am trezit, erau zgarieturi. Va rog sa-mi spuneti daca se intampla ceva in casa...am citit pe site-uri,, semne care spun daca casa ta e bantuita" nu sunt sigura daca sunt spirite in casa.
scuzati pentru. categorie!
Va rog lasati comment daca stiti ceva!
Multumesc mult!
publicat: 16 Mai 2015
ora: 10:52
Astept raspunsuri!

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Cheama un popa sa sfinteasca casa rolling on the floor.Glumeam.Vezi sa nu lasi geamu deschis, poate intra vreo pisica ceva si-ti zgarie peretii.

| Lumiii13 explică (pentru Ineys):

E adevarat...inca si acum sunt amprente...