| 10adina a întrebat:

Dauneaza cu ceva daca folosesc sarea de bucătărie ca și element decorativ in vazul unde pun un cactus?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Sarea se va dizolva in timp si va ajunge in pamant deci cactusul tau va muri.

5 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Cel mai probabil se va usca, pentru ca sarea nu face bine plantelor.

| 10adina explică:

Dar ce parere aveti despre orez în locul sării?

| JackR a răspuns (pentru 10adina):

Stiam ca se face orez cu bambus, nu orez cu cactus, dar, in fine, e chestie de gust!

| JackR a răspuns (pentru 10adina):

Acum, dincolo de gluma, de ce te complici? Du-te la orice magazin de acvaristica sau comanda online opunga de pietris fin, alb, pentru acvarii. Ca acesta: https://animax.ro/nisip-acvariu-alb-10mm-1-kg.html

| relian a răspuns (pentru JackR):

Piatra ce spui tu costa bani, femeia nu vrea sa dea bani deloc, vrea sa faca ceva cu ce are prin casa laughing
Spune-i si tu altceva du-te pe drum undeva undei pitris pus si aduna pietre mai colorate, aia e moca laughing