| Your0sweet3dream01 a întrebat:

de ceva timp ma tot gandesc cum sa-mi amenajez viitorul dormitor deoarece ne mutam intr-un nou apartament. Am navigat pe multe site-uri si am acumulat multe idei noi, am vazut la fel si multe poze cu dormitoare deja amenajate si m-am oprit la acesta: http://www.decorreport.com/......530ef0.jpg
ce idee aveti despre acest dormitor, din punctul vostru de vede (avantaje si dezavantaje)?

3 răspunsuri:
| GiiaaBăă a răspuns:

Mie mi se pare ca e totul in regula. Imi place culoarea, e destul de mare, imi place :X

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Mmmmm...probabil esti fata, daca asa e nu cred ca iti vor incapea toate lucrurile(cel putin mie nu mi-ar incapea toate) iar daca esti baiat(ceea ce nu prea cred) este ok.Succes!

| Your0sweet3dream01 explică (pentru BiAnCaIoAnA2000):

Sunt fata, pai nu o voi lasa asa, am in plan o camera pentru haine cu multe dulapuri happy mersi de raspuns