| claudia198y a întrebat:

Buna dimineata,
acum ca m-am lamurit cu mp as vrea sa va intreab cat ar ajunge la rosu o casa din caramida de 155mp p+1 cu amprenta la sol de 88mp.sau o casa de 175 de mp demisol+p+1 cu amprenta la sol de 88mp tot di caramida.as vrea sa vad diferenta de pret daca este cu subsol sau fara

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Gasesti info utile tie aici ( sau daca, mai "scormonesti " prin blogul respectiv, vei gasi muuulte altele! ) : http://cum-sa-construiesti-o-casa.ro/......cces-casa/

| fosnet a răspuns:

Varianta 1-30000E Din experienta proprie.

| vealsam a răspuns:

Cu siguranta este mai ieftina cu cel putin 30% varianta fara subsol!